0216 451 37 84
Ferudun Elektrik Taahhüt - Bilgisayar
FAALİYET ALANLARIMIZ
ORTA GERİLİM TESİSLERİ
Trafo binalarının dizaynı, modüler kapalı tip SF6 kesicili hücrelerle küçük boyutlarda trafo tesisleri , dahili ve harici tip modüler hücre sistemleri projelendirme ve taahhüdünü gerçekleştirmekteyiz.
ELEKTRİK TAAHHÜT
Ferudun Elektrik, her biri kendi alanında uzman, deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Birinci sınıf işçilik, malzeme ve montaj ile müşterilerimizin isteklerine cevap verir,taahhüt ettiğimiz tarihlerde veya öncesinde teslim ve devreye alma gerçekleştiririz. Taahhüt ekibimiz, son teknolojik ürünlerin montajı, ilgili yasa ve yönetmeliklere uygun çalışma konusunda son derece başarılı, işletme ve bakım konusunda iyi bir alt yapıya sahiptir.
AYDINLATMA SİSTEMLERİ
Aydınlatma Proje Talebi Proje desteğimiz müşterilerimizin taleplerini tarafımıza telefon ya da internet aracılığıyla bildirmesiyle birlikte başlatılır. Keşif ve Proje Değerlendirmesi Çoğunlukla keşifler, uygulaması yapılacak yerin tarafımızca ziyaret edilerek ilgili donelerin yerinde değerlendirilmesi şeklinde yapılırken, bazı uygulamalarda doğrudan gönderdiğiniz çizimler üzerinden ilgili değerlendirmeler tarafınızla görüşülerek de yapılandırılabilir.
PROJELENDİRME
Alçak Gerilim, Orta Gerilim ve Yüksek Gerilim ile birlikte Aydınlatma çözümleri, Topraklama, Paratoner ve tüm otomasyon sistemleri, elektrik iç-dış tesisat projeleri tasarımı, çizimi, danışmanlık, uygulama ve taahhüdü konularında siz saygı değer müşterilere hizmet vermekten onur duymaktayız. Projelerimizi, uygulama yapılacak yerin yapı cinsine, kullanım amacına ve geçerli standartlar, yasa ve yönetmeliklere göre, işverenin isteklerini de dikkate alarak hazırlarız.